WIZYTÓWKI

Obowiązkowy i niezbędny element prezentacji firmy. Jeden
z pierwszych, z którym styczność ma potencjalny kontrahent. Dobre wykonanie i ciekawy projekt to składniki, które pozwalaja na wywarcie dobrego pierwszego wrażenia
i pozytywnej oceny.

ULOTKI

Doskonale znana forma reklamy, na którą można natknąć się dosłownie wszędzie. Zróżnicowanie formatów (od A6 do A3) oraz dodatkowa możliwość łamania (falcowania) na trzy sposoby pozwala na umieszczenie wszelkich ważnych informacji o działalności firmy
i skuteczny przekaz reklamowy.

PLAKATY

Jeden z najbardziej popularnych nośników wizualnej reklamy. Znakomicie sprawdza się nie tylko w biurze, ale również na otwartej przestrzeni. 
Nadaje się zarówno do promocji osób, produktów jak i organizowanych imprez. Dobrze zaprojektowany
i widoczny będzie skutecznym,
a jednocześnie stosunkowo tanim sposobem na dotarcie do potencjalnego odbiorcy. 

DYPLOMY

Dyplomy, wyróżnienia i certyfikaty są niezwykle cennym upominkiem niezbędnym przy wręczaniu nagród,
a także pisemnym zaświadczeniem
o zdobytych umiejętnościach przez uczestników szkoleń i kursów.

KARTY POCZTOWE

Sposób ich wykorzystania zależy od wyobraźni projektanta. Mogą posłużyć jako zwyczajne widokówki lub firmowe kartki świąteczne, karty okolicznościowe, jubileuszowe, zaproszenia, hotelowe pocztówki.
Doskonale sprawdzają się jako reklama hotelu lub pensjonatu,
a nawet forma ulotki.

NOTESY

Podstawowy element wyposażenia każdego biurka. Bardzo praktyczny do notowania krótkich informacji. Często kartkę z informacją wręczamy klientowi - notes z indywidualnym nadrukiem reklamowym jest świetną okazją do promocji firmy. Większe notesy (format A4), często stosowane są jako bloki konferencyjne do notowania większych ilości informacji - używane na szkoleniach, konferencjach itp.

PAPIERY FIRMOWE

Uzupełnienie materiałów reklamowych, wpływających korzystnie na postrzeganie firmy przez jej kontrahentów. Produktu tego można użyć także jako druku informacyjnego lub ulotki.

PLANERY

Nazywane również planszetą lub biuwarem - jest niezastąpiony na każdym biurku. W każdej chwili można umieścić na nim notatkę, sprawdzić lub zapisać w konkretnym dniu określone zadanie. Planer, oprócz swoich praktycznych walorów, jest również znakomitym i długotrwałym nośnikiem reklamy. Nasze planery klejone są wzdłuż dłuższego, dolnego boku.

KALENDARZE

Bardzo popularna forma całorocznej reklamy. Praktyczny i często spotykany w każdym biurze. Propozycja indywidualnego druku umożliwia zamówienie własnych kalendarzy przez każdą firmę.

KATALOGI, BROSZURY

Są nieodzownym i koniecznym składnikiem, jeśli chcesz aby Twoja oferta miała atrakcyjną i przejrzystą formę. Oczywiście sporo zależy od tego co umieścisz w katalogu. Niemniej jednak to forma podania
i wykonania może przesądzić o tym, czy Twój klient wybierze Ciebie na kontrahenta. Mnóstwo miejsca na zamieszczenie szczegółowych informacji o Twojej firmie lub produkcie.

TECZKI

Oferta zaprezentowana w dobrze zaprojektowanej Teczce Ofertowej nie tylko podniesie jej atrakcyjność, poprawi wizerunek oferującego, ale także pozwoli na łatwiejsze składowanie i segregowanie dokumentów, co pozwoli
w odpowiednim czasie sięgnąć
po te właściwe.

 SEGREGATORY

Prestiżowy i wyjątkowo trwały produkt reklamowy, będący przydatnym elementem firmowej identyfikacji. Segregator z indywidualnym nadrukiem dobrze będzie się prezentował na firmowej półce, podobnie jak dokumentacja w nim przedstawiona klientowi. Wybór między najbardziej popularnymi formatami i rodzajami uszlachetniania pozwala na swobodne dopasowanie produktu do Państwa potrzeb.