Podłoże z blachy, pcv, plexi, poliwęglanu kanalikoweg, polipropylenu, dibondu. Grafika drukowana lub wyklejana
z możliwością zabezpieczenia laminatem UV. 

Popularny i ekonomiczny sposób reklamy. Praktycznie nie ma tu ograniczeń co do wielkości reklamy. Banery możemy zamontować na elewacji budynków, płotach, ogrodzeniach, barierach, balustradach lub na specjalnie do tego celu wykonanych stelażach lub konstrukcjach reklamowych.

Wyklejamy witryny sklepowe grafiką
z plotera tnącego, wydrukami solventowymi  lub one way vision.

Dopełnieniem oferty jest wyklejanie grafiki lub całych szyb foliami ozdobnymi - matowe szkło-szron, folie witrażowe i przyciemniające.

Wycinane są na ploterze termicznym z lekkiego materiału polimerowego - STYRODURU. Do zastosowań zewnętrznych
i wewnętrznych. Styrodur dzięki swoim doskonałym właściwościom, nadaje się do wykonywania zewnętrznych elementów identyfikacji Firmy, wymagających osiągnięcia efektu 3D. Elementy wycięte ze styroduru mogą mieć dowolne wykończenie powierzchni pod względem kolorystyki. Podstawowym wykończeniem jest malowanie natryskowe matową farbą akrylową.

Reklama na samochodach wykonana przy użyciu folii samoprzylepnych to doskonały sposób na promocję marki lub produktów każdej firmy. Reklamę tego typu wykonujemy na wszelkiego rodzaju pojazdach od małych osobówek po duże TIRy. Nosnikiem reklamy mogą być różnego rodzaju folie samoprzylepne (monomeryczna, polimerowa, wylewana) oraz materiał plandekowy

To największy nośnik reklamowy, często umieszczany na budynkach lub specjalnie przystosowanych słupach. W naszej ofercie znajdziesz billboardy tradycyjne
i panelowe w wielu formatach. Przyciągają uwagę i spojrzenia innych oryginalną grafiką, ale przede wszystkim formatem. Dzięki nim Twoja reklama będzie zauważalna dla wszystkich!